پکیج پلنینگ اپلای

یک نقشه راه اختصاصی برای موفقیت شما در اپلای

برخلاف تصور رایج، مسیر اپلای و مهاجرت تحصیلی، مسیر یکسان و ثابتی نیست. فاکتورهای زیادی وجود دارد که هر کدام شان در نحوه اپلای کردن و نتیجه ای که به دست می آید تاثیر گذارند. مثل کشور مقصد، دانشگاه های هدف، مقطع و رشته مورد نظر، و …

پکیج پلنینگ یا نقشه راه اپلای، هدفش پیدا کردن بهترین مسیر اپلای برای شماست. مسیری که بر اساس رزومه، شرایط و بکگراند تحصیلی شما باشد و بهترین راه اپلای که بالاترین شانس موفقیت را داشته باشد در اختیارتان بگذارد.

همه کسانی که علاقه دارند اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی کنند قبل از هر چیز می خواهند بدانند احتمال موفقیت شان در اپلای و اخذ یک پذیرش فول فاند چقدر است؟ می خواهند مطمئن باشند که وقت و انرژی و هزینه ای که برای پروسه اپلای می گذارند ارزشش را دارد یا نه؟ آیا آنها اصلا کیس اپلای هستند؟ مناسب این پروسه هستند؟ شانسی برای موفقیت دارند؟

از طرف دیگر، خیلی از اپلیکنت ها فقط در صورتی می توانند اقدام به اپلای کنند که پذیرش فول فاند بگیرند. یعنی پذیرش تحصیلی همراه با بورسیه و فاند. اما چطور می توانیم بفهمیم آیا شرایط پذیرش فول فاند را داریم یا نه؟ و اگر به هر دلیلی در حال حاضر شرایط مان خوب نیست، چطور باید خودمان را برای آن آماده کنیم؟ چه کارهایی را باید در اولویت بگذاریم و چقدر زمان داریم تا به این هدف برسیم؟

 این پکیج قرار است به این سوالات جواب بدهد.

در عین حال، کار مهم دیگری که این پکیج می کند این است که مسیر اپلای و کارهایی که در هر مرحله باید انجام دهید را گام به گام برای شما مشخص می کند و در قالب یک «لیست وظایف» (To-Do List) در اختیارتان قرار می دهد.

من و شما از نزدیک با هم کار می کنیم تا بتوانیم در نهایت بهترین پلانی که می تواند شما را به یک پذیرش فول فاند برساند، استخراج کنیم.

 

پکیج پلنینگ در سه مرحله انجام می شود:

در مرحله اول، بعد از پرداخت هزینه، بلافاصله یک فرم اطلاعات برای شما ارسال می شود که باید آن را پر کنید!

در مرحله دوم، من سوالاتی را در واتساپ (یا اسکایپ) از شما می پرسم تا شناخت دقیق تری از شما پیدا کنم و بر اساس این اطلاعات یک طرح اولیه از بهترین مدل اپلای را برای شما تنظیم می کنم!

در مرحله سوم، یک جلسه آنلاین خواهیم داشت که در آن درباره مدل مناسب اپلای شما، و جزییاتی مثل کشور، رشته، مقطع و دانشگاه های مناسب، زمان بندی اپلای، مکاتبات، و … صحبت می کنیم.

در نهایت، بر اساس خروجی جلسه مان، من یک فرم to-do’s اختصاصی برای شما طراحی می کنم که جزییات کاملی از پلان اپلای شما در آن لیست شده تا شما بتوانید به صورت گام به گام آن را پیاده سازی کنید!  

آماده سازی پلن اپلای اختصاصی شما، از مرحله دریافت اطلاعات و تعیین پلان تا جلسه مشاوره و نگارش لیست To-Do’s، معمولا سه الی پنج روز کاری طول می کشد.

هزینه پکیج پلنینگ اپلای برای مقطع ارشد ۴۰۰ هزار تومان و برای مقطع دکتری ۵۰۰ هزار تومان است. دریافت پلن برای هر دو مقطع باهم: ۷۰۰ هزار تومان

 

دکمه سفارش پایین صفحه

برای خرید پکیج پلنینگ، از طریق لینک زیر اقدام کنید. لطفا بعد از پرداخت، تصویر فیش واریزی را به شماره زیر واتساپ کنید. حتی اگر خارج ساعات اداری بود این کار را بکنید. معمولا یک الی دو ساعت پس از پرداخت هزینه، فرم اطلاعات برای شما ایمیل می شود (لطفا آدرس ایمیل تان را با دقت وارد کنید. شماره تماس هم حتما بگذارید.). اگر پرداخت تان را در ساعات شب انجام دادید لطفا تا ساعات اداری روز بعد منتظر بمانید تا فرم به دستتان برسد.  

 

اگر قبل از خرید پکیج سوالی داشتید می توانید به شماره واتساپ زیر پیام بدهید (فقط واتساپ). فیش واریزی تان را هم به همین شماره واتساپ کنید. ممنون از شما.

0937-7319609

(ساعت 10 صبح الی 6 عصر)

متشکرم