هدف از این خدمات چیست؟

پروسه اپلای، نیازمند مدارک مختلفی است. یکی از مهم ترین مدارک که هر متقاضی اپلای به آن نیاز دارد رزومه تحصیلی یا CV است. برخلاف مدارکی مثل SOP، توصیه نامه یا گواهی زبان که معمولا تا موعد ددلاین ها و ثبت اپلیکیشن فرصت آماده سازی دارند، CV را باید از همان روزهای اول آماده کرد. چون این مدرک باید در تمامی مکاتبات دانشجو پیوست شود. در عین حال، نقش تعیین کننده ای که این داکیومنت در پذیرش دانشجو دارد، باعث می شود متقاضیان اپلای دائما در حال بهبود محتوا و ارتقای آن باشند، و این چیزی نیست که یک روزه اتفاق بیفتد.

با این حال، مشکلی که اکثر دانشجویان در آماده سازی این مدرک دارند این است که بعضا با سرکلیشه ها و بخش های متنوع و متعددی که یک CV می تواند داشته باشد آشنا نیستند، و به همین دلیل اغلب این تصور اشتباه را دارند که شاید رزومه شان به اندازه کافی قوی نیست. در حالی که رزومه محدود به سرکلیشه های معمول و معروفی مثل تحصیلات، پابلیکیشن ها، ریسرچ اینترست ها و یا مدارک و سرتیفیکیت ها نمی شود، بلکه گزینه های متنوع و زیادی وجود دارد که می توان در رزومه مطرح کرد. اینها مواردی است که دانشجو با اینکه آنها را انجام داده، اما از ارزش شان مطلع نبوده و در رزومه ذکر نکرده است.

در عین حال بعضی از متقاضیان اپلای، با محتوا و ادبیات انگلیسی رزومه مشکل دارند. طبیعتا رزومه باید به زبان انگلیسی آکادمیک تنظیم شود (و ادبیات بکاررفته در آن یکی از روش های ارزیابی میزان مهارت دانشجو در رایتینگ انگلیسی است)، و این مساله نگارش آن را برای بعضی از دانشجویان سخت می کند.

به همین خاطر تصمیم گرفتیم در «اپلای آکادمی» خدماتی را برای دوستانی که برای آماده سازی مدارک به کمک نیاز دارند در نظر بگیریم. 

خدمات پکیج رزومه چه کمکی به شما می کند؟

هر دانشجویی که یکی دو سال به دانشگاه رفته باشد می تواند ظرف یکی دو ساعت برای خودش یک رزومه بسازد. مخصوصا با وجود نرم افزارها و امکانات آنلاین، ساختن یک رزومه اولیه کار بسیار راحتی است!

اما شما اگر قصد دارید اپلای کنید و می خواهید از دانشگاه های معتبر بین المللی پذیرش بگیرید، داستان متفاوتی دارید! شما باید یک داکیومنت معتبر و استاندارد داشته باشید که بر اساس بهترین عملکرد و کامل ترین اطلاعات موجود آماده شده باشد. داکیومنتی که قادر باشد در آن فرصت کوتاه چند دقیقه ای که داوران می خواهند درباره پذیرش شما در دانشگاه شان تصمیم گیری کنند، تمام قد از شما دفاع کند!

من چنین داکیومنتی را برای شما آماده می کنم.

fg

رزومه های آکادمیک حدود ۴۰ سرکلیشه اصلی دارند.

با این حال، این تصور اشتباه بین دانشجویان ایرانی رایج شده که رزومه یعنی مقاله! وقتی فکر کنید رزومه شما محدود به مقاله است طبیعتا همه سرکلیشه های ارزشمندی که داوران در ارزیابی شما مد نظر می گیرند را از دست می دهید! یعنی طیف متنوع و گسترده ای از کارهای ارزشمند که از گزینه های جایگزین مقاله مثل رایتینگ سمپل ها و پروژه های دانشگاهی و تدریس و همکاری های پژوهشی گرفته تا تجربه های تخصصی مرتبط، کارآموزی، ممبرشیپ، سرتیفیکیت ها، رفرنس ها، اسکیل های نرم افزاری، و … را شامل می شود.

به همین خاطر فرقی نمی کند که شما تا به حال برای خودتان رزومه نوشته اید یا نه! در این پکیج من فرض را بر این می گذارم که هنوز خیلی چیزها هست که می تواند در رزومه تان بیاید! من از ابتدا همه بک گراند علمی و آکادمیک شما را بررسی می کنم تا بتوانم بهترین سرکلیشه های رزومه تان را استخراج کنم. و بعد از اینکه فهمیدم بهترین رزومه ممکن برای شما چه رزومه ای است، آن را برای تان آماده می کنم.

روند انجام هر پلان به چه صورت است؟

پکیج CV در سه مرحله انجام می شود:

در مرحله اول، بعد از پرداخت هزینه، بلافاصله یک فرم اطلاعات برای شما ارسال می شود که باید آن را پر کنید!

در مرحله دوم، یک جلسه آنلاین خواهیم داشت که در آن درباره جزییات تحصیلی و فعالیت های علمی و موارد مهم دیگری که برای تکمیل رزومه تان لازم است با هم صحبت می کنیم. 

در مرحله سوم، بر اساس خروجی جلسه مان، من CV شما را می نویسم و به شما می دهم!

 

     

آماده شدن رزومه چقدر طول می کشد و هزینه خدمات به چه صورت است؟

از زمانی که شما برای پکیج CV درخواست می دهید، معمولا یک هفته کاری طول می کشد تا CV شما آماده شود.

هزینه این پکیج، یک میلیون و دویست هزار تومان است که نصف آن در ابتدا و نصف دیگر آن در زمان تحویل داکیومنت دریافت می شود.

 

چطور باید شروع کنم؟

برای خرید پکیج CV، از طریق لینک زیر هزینه آن را پرداخت کنید. در ساعت اداری، معمولا یک الی دو ساعت پس از پرداخت هزینه، فرم اطلاعات برای شما ایمیل می شود (لطفا آدرس ایمیل تان را با دقت وارد کنید. شماره تماس هم حتما بگذارید.) 

 

اگر سوالی داشتید می توانید به شماره واتساپ زیر پیام بدهید (فقط واتساپ)

0937-7319609

(ساعت 10 صبح الی 6 عصر)

متشکرم