برای برنامه اپلای و مهاجرت تحصیلی تان، نیاز به مشاوره و بررسی بیشتر دارید؟

پس به جای درستی آمدید!

مشاوره اپلای

سلام. من دکتر مهدی پاک نهاد هستم. مربی و مشاور اپلای.

اگر به این صفحه هدایت شده اید احتمالا به موضوع پذیرش و ادامه تحصیل در کشورهای مختلف علاقه مندید و حالا دنبال فرصتی می گردید برای اینکه اطلاعات بیشتری کسب کنید و برای سوالات تان یک جواب مطمئن پیدا کنید. من هم این صفحه را با همین هدف طراحی کردم تا بتوانم به دوستانی مثل شما کمک کنم.

اکثر دانشجویان، به محض اینکه در تصمیم شان برای اپلای جدی می شوند، نیاز به یک مشاوره پیدا می کنند تا بتوانند یک ارزیابی دقیقی از شرایط خودشان و برنامه مهاجرت شان به دست بیاورند. اگر دوست داشته باشید، می توانیم درباره برنامه پذیرش تحصیلی تان با هم صحبت کنیم.

روند کار من در بحث مشاوره به این صورت است که جلسات یک ساعته ای را با شما خواهم داشت -در حال حاضر به خاطر بحران کرونا، فقط به صورت آنلاین- و در این جلسات درباره شرایط خاص شما و مشکلات و سوالاتی که درباره برنامه اپلای تان دارید و همچنین راه حل هایی که می تواند مناسب پلان شما باشد، با هم صحبت می کنیم.

اگر دغدغه تان بیشتر درباره روند کلی اپلای، هزینه های آن، یا شرایط پذیرش کشورها و دانشگاه های مختلف است، و فکر می کنید یک جواب کوتاه می تواند مشکل تان را حل کند، شاید بهتر باشد به جای صرف هزینه و گرفتن وقت مشاوره، سوال تان را مستقیما بپرسید. می توانید خیلی ساده از طریق پیج اینستاگرامم (@applyacademy) و یا ایمیل وبسایت (applyacademy24@gmail.com) و یا کانال اپلای آکادمی در یوتوب، سوال تان را بپرسید. معمولا به فاصله کوتاهی جواب می دهم.

اما اگر مساله تان جدی تر است، و می خواهید یک تصمیم مهم درباره آینده تان بگیرید، پس قطعا این جلسه مشاوره می تواند برای شما مناسب باشد.

دانشجویان و متقاضیان اپلای، به دلایل مختلف و اهداف گاها متفاوتی به جلسه مشاوره می آیند. اما می شود گفت مهم ترین سوالات و دغدغه های مشاوره اینهاست:

          دلم می خواهد از یک دانشگاه تاپ آمریکایی یا اروپایی پذیرش بگیرم، اما اول می خواهم بدانم شانس پذیرشم چقدر است و چه پیش نیازهایی باید داشته باشم.

          دوست دارم برای تحصیل و زندگی به کشور دیگری بروم، اما نمی دانم کدام کشور و دانشگاه می تواند برای من مناسب باشد!

          نمی دانم کدام یک از دو گزینه «اپلای کردن و رفتن» و یا «ماندن و ادامه زندگی در همین کشور» می تواند برای من بهتر باشد، تردید دارم و لازم است مشورت کنم.

          می خواهم به زودی اقدام به پذیرش تحصیلی کنم، اما مطمئن نیستم شرایط و رزومه ام برای این کار مناسب است یا نه!

          احساس می کنم مهاجرت تحصیلی گزینه مناسب برای من است، اما خانواده و دوستانم مخالفند و فکر می کنند راه اشتباهی است. به همین دلیل نیاز به مشورت بیشتر دارم.

          می خواهم فرایند اپلای را انجام بدهم، اما چندان با پروسه آن آشنا نیستم و کسی را می خواهم تا این فرایند را از اول تا آخر برایم روشن کند.

–    قصد دارم هرچه زودتر ایران را ترک کنم، اما نمی دانم چه روش مهاجرتی برای من بهترین گزینه است.

 

هزینه جلسه مشاوره، بابت یک جلسه یک ساعته 120 هزار تومان است.

البته در صورتی که جلسه بیشتر از یک ساعت طول کشید، هزینه ای اضافه نخواهد شد.

پس اگر درباره اپلای و مهاجرت تحصیلی سوالاتی دارید یا لازم می دانید درباره شرایط تان با هم صحبت کنیم، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و درخواست وقت مشاوره کنید تا همکارانم شما را راهنمایی کنند.

 

برای رزرو نوبت مشاوره، با شماره های زیر تماس بگیرید:

02166564576

09913762432

(ساعت 10 صبح الی 6 عصر)

متشکرم