ضوابط حفظ حریم خصوصی

سیاست اصلی و استراتژی اپلای آکادمی بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است. تیم اپلای آکادمی در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به‌عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

  • سیاست شماره ۱: هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد اپلای آکادمی است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی، بتوانیم بهترین خدمات را به کاربران مان ارائه کرده و از این طریق رضایت کاربران را تضمین نماییم. همچنین داشتن این داده ها، امنیت داده های کاربران را به شکل قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار اپلای آکادمی قابل شناسایی بوده و امکان پیگیری خدمات وجود خواهد داشت.

همچنین اپلای آکادمی درصدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است اپلای آکادمی از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.

  • سیاست شماره ۲: اپلای آکادمی بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.
  • سیاست شماره ۳: به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در اپلای آکادمی آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای اپلای آکادمی بپیوندید. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از اخبار روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، اپلای آکادمی برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.
  • سیاست شماره ۴: کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌هایی را که از سوی موسسه به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف اپلای آکادمی به آنان ارسال نمی‌شود.